Yakima

Rynek bagażników samochodowych od lat prężnie rozwija się w Polsce i na świecie. Entuzjastów tego typu rozwiązań przybywa. Producenci podążają więc za upodobaniami klientów, proponując im coraz bardziej innowacyjne produkty. Jedną z obecnych na rynku polskim firm trudniących się produkcją bagażników samochodowych jest Yakima.

Kontakt ze specjalistą

Andrzej Blak
doradca klienta

Wyszukaj opis produktu
Szukaj

Filozofia firmy zakłada przeżywanie przygód w połączeniu z wykorzystaniem funkcjonalnych rozwiązań. Yakima namawia swoich klientów do czerpania z życia garściami, oferując przy tym rozwiązania, które ów życie ułatwiają. Jest to jeden z wiodących na rynku producentów bagażników samochodowych, jeżeli więc podróże są naszą pasją, warto zainteresować się jego asortymentem.

Lista produktów Yakima

Poniżej przedstawiamy wszystkie produkty marki Yakima. Lista produktów Yakima jest na bieżąco aktualizowana.

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Yakima Just Click Evo 3 rowery 13 pin oświetlenie LED Kraków sklep

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Yakima JustClick Evo czarny 3 rowery 13 pin oświetlenie LED

Nowoczesna platforma na hak holowniczy Yakima JustClick Evo 3 to kompleksowe rozwiązanie dla aktywnych miłośników rowerowych, którzy pragną wygodnego i bezpiecznego transportu swoich ulubionych pojazdów. Dzięki możliwości przewiezienia aż trzech...
Czytaj więcej

Marka Yakima

Historia marki Yakima

Początki firmy Yakima przypadają na lata 70. XX wieku. Została założona w 1973 r. przez małżeństwo Otto i Jeanne Lagervall w miejscowości Yakima, w stanie Waszyngton. Małżonkowie zajmowali się głównie produkowaniem bagażników dachowych na drabiny oraz sprzęty do wycinania roślin w niewielkim warsztacie produkcyjnym. Nowa era firmy nadeszła kilka lat później.

W 1979 r. odkupili ją znajomi Steve Col i Don Banducci. Dzięki nim firma w szybkim tempie znacznie się rozwinęła – dostrzegłszy jej potencjał, przenieśli ją do kalifornijskiego regionu Arcata i rozpoczęli działalność na szeroką skalę. Yakima szybko zyskała rozgłos, dzięki któremu w 1984 r. była już oficjalnym dostawcą bagażników rowerowych dla drużyny olimpijskiej. Następne lata przyniosły poszerzanie asortymentu i zdobywanie międzynarodowego zaufania klientów. W 2005 r. firma przeniosła swoją siedzibę do Portland w Stanie Oregon. Na rynek polski Yakima zawitała w 2018 r.

Filozofia marki Yakima

Filozofia firmy opiera się na tworzeniu wspomnień – produkuje nowoczesne rozwiązania powiększające powierzchnię ładunkową auta przede wszystkim po to, by w samym aucie mogło zmieścić się więcej osób. W ten sposób popycha klientów w stronę realizacji pasji i spędzania czasu z przyjaciółmi i rodziną. Firma wierzy bowiem, że najważniejsze w życiu są wspomnienia i relacje międzyludzkie – klient ma zająć się przeżywaniem przygód, a Yakima zaopiekuje się sprzętem.

Produkty Yakima

Yakima zajmuje się produkcją bagażników do przewozu rowerów, sprzętu sportowego oraz różnego rodzaju bagaży. Firma kojarzona jest z produktami „z wyższej półki”, posiadającymi dobry stosunek jakości do ceny. Stale udoskonala swoje produkty, wprowadzając innowacyjne na rynku rozwiązania.

Bagażniki bazowe Yakima

Do asortymentu firmy Yakima należą bagażniki LockNLoad, przeznaczone do aut turystycznych oraz tych z napędem na cztery koła. Przystosowane zostały do tego, by znieść każde, nawet najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne. Są to najmocniejsze obecnie dostępne na rynku bagażniki do zadań specjalnych. Mimo solidnej konstrukcji, posiadają jednak aerodynamiczny kształt, dzięki któremu zużycie paliwa podczas jazdy jest mniejsze.

Uchwyty rowerowe Yakima

Firma nie zapomniała o entuzjastach kolarstwa, w swoim asortymencie umieszczając liczne bagażniki do przewozu rowerów. Do wyboru klient ma sprzęt mocowany na dachu, na haku holowniczym bądź na tylnych drzwiach auta. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie kupujący preferuje, w ofercie Yakima znajdują się bagażniki dostosowane do niemal wszystkich dostępnych na rynku rodzajów pojazdów. Zaletą jest z całą pewnością szybki montaż i łatwa obsługa. By zainstalować bagażnik dachowy na rowery, należy uprzednio zaopatrzyć się w stelaż bagażnika – Yakima oferuje jednak i taki sprzęt.

Namioty dachowe Yakima

Jednym z najbardziej oryginalnym rozwiązań dostępnych w asortymencie firmy jest namiot dachowy. Pozwala on zaoszczędzić miejsce oraz podziwiać malownicze widoki na dachu auta. Namiot Yakima wykonany jest z tkaniny poliestrowej oraz wodoodpornej powłoki, która czyni go wytrzymałym na zmienne warunki atmosferyczne. Jest on w stanie pomieścić maksymalnie 3 osoby. Montaż trwa 15 minut i nie wymaga użycia narzędzi.

zakochana-para-przy-samochodzie-z-boxem-dachowym

Nasza oferta

Poznaj najpopularniejsze kategorie i produkty z naszej oferty!

 • bagażniki bazowe
 • boxy dachowe
 • boxy na tył samochodu
 • uchwyty rowerowe
 • uchwyty narciarskie
 • uchwyty na sprzęt wodny
 • akcesoria
 • bagażniki bazowe
 • boxy dachowe
 • boxy na tył samochodu
 • uchwyty rowerowe
 • uchwyty narciarskie
 • uchwyty na sprzęt wodny
 • akcesoria