Hapro

Box dachowy to sprzęt chętnie wykorzystywany przez osoby podróżujące, których bagaż nie zmieścił się w standardowym bagażniku samochodu. Jego zalety docenią też wszyscy amatorzy aktywnego spędzania wolnego czasu, którzy chcą przetransportować swój sprzęt. Produkcją tego typu produktów zajmują się przedsiębiorstwa na całym świecie. Jednym z nich jest wywodząca się z Holandii firma Hapro.

Kontakt ze specjalistą

Andrzej Blak
doradca klienta

Wyszukaj opis produktu
Szukaj

Na swoje produkty firma zawsze udziela gwarancji – w zależności od sprzętu, wynosi ona nawet do pięciu lat. Każdy produkt sprawdzany jest za pomocą rygorystycznych testów bezpieczeństwa, firma przykłada również wagę do jakości materiałów, z których wykonuje swój sprzęt. Dzięki tak dużej dbałości o jakość i o satysfakcję klienta, firma zyskała renomę na całym świecie.

Lista produktów HAPRO

Poniżej przedstawiamy wszystkie produkty marki HAPRO. Lista produktów HAPRO jest na bieżąco aktualizowana.

box dachowy Hapro Nordic 460 czarny połysk Kraków sklep

Box dachowy Hapro Nordic 460 czarny połysk

Box dachowy Hapro Nordic 460 czarny połysk to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują stylowego i funkcjonalnego sposobu na transport dodatkowych bagaży czy sprzętu sportowego. Jego smukła linia i elegancki,...
Czytaj więcej
box dachowy Hapro Trivor 440 czarny matowy Kraków sklep

Box dachowy Hapro Trivor 440 czarny matowy

Box dachowy Hapro Trivor 440 czarny matowy został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, oferując im dodatkowe 440 litrów przestrzeni na sprzęty i akcesoria. Dzięki doskonałemu wykonaniu z wysokiej...
Czytaj więcej

Marka HAPRO

Hapro - kiedyś i dzisiaj

Firma Hapro jest częścią VDL Hapro – przedsiębiorstwa założonego w 1982 r. w Holandii. Specjalizuje się w produkcji bagażników dachowych i boxów, a także bagażników rowerowych. Produkcja w całości odbywa się w Holandii przy wykorzystaniu środków pozyskanych z recyklingu – firma deklaruje, że nawet 90% materiałów używanych do produkcji sprzętu jest pozyskanych z jej własnych odpadów (w ramach tzw. obiegu zamkniętego). Firma aspiruje do bycia liderem w szeroko pojętej branży turystycznej, wprowadzając do swoich produktów coraz to nowe usprawnienia.

Mimo międzynarodowego uznania, Hapro wszystkie swoje produkty wytwarza w rodzimej Holandii. Produkty Hapro nie należą do najtańszych, jednak ich wybór stanowi inwestycję na lata. Warto wybrać je zwłaszcza, jeżeli często podróżujemy – z pewnością sprawdzą się w wielu wyprawach, zarówno tych na dłuższe, jak i krótsze dystanse.

Produkty Hapro

Namioty dachowe Hapro

Ciekawostką w asortymencie firmy, o której z całą pewnością warto wspomnieć, są namioty dachowe. Hapro stworzyła ten innowacyjny produkt we współpracy z marką De Waard. Namiot dachowy stanowi połączenie boxa dachowego i namiotu – jego przeznaczenie jest głównie turystyczne, umożliwia nocleg na dachu samochodu. Mocowany jest tak jak box dachowy, na bagażniku dachowym, i wyposażony w drabinkę, dzięki której można w łatwy sposób z niego zejść.

Bagażniki dachowe Hapro

Podstawą do przewożenia każdego rodzaju ładunku jest solidny i właściwie dobrany do modelu auta bagażnik dachowy. W asortymencie Hapro dostępne są bagażniki o różnych wielkościach, które można dopasować do konkretnego modelu relingów występujących w aucie. Są to wszechstronne produkty o aerodynamicznym kształcie, z systemem zabezpieczającym przed kradzieżą.

Boxy dachowe Hapro

Hapro, prócz rozwiązań unikalnych, oferuje także tradycyjne boxy dachowe. Cechują się one nowoczesnym designem i opływowym kształtem zmniejszającym opór powietrza w czasie jazdy. Do wyboru klient ma kilka rozmiarów i pojemności (od 360 do nawet 600 litrów). Boxy dachowe Hapro to produkty godne zaufania – każdy z nich testowany jest zgodnie z normami bezpieczeństwa TÜV. Posiadają one również zabezpieczenie przed kradzieżą (zamek wraz z kluczem). Załadunek jest ułatwiony dzięki możliwości otwarcia boxa z obu stron. Boxy dachowe Hapro przystosowane są do przewożenia różnego rodzaju sprzętu – sportowego, wędkarskiego, czy też rzeczy osobistych przy okazji podróży bądź przeprowadzki.

Uchwyty rowerowe Hapro

Coś dla siebie znajdą w ofercie Hapro także amatorzy dwóch kółek, chcący bez uszczerbku przetransportować swoje „oczko w głowie” od punktu A do punktu B. Do wyboru są bagażniki rowerowe na dach oraz na hak holowniczy. Szeroka oferta zapewnia możliwość dopasowania bagażnika do rodzaju przewożonego roweru.

Przed wypuszczeniem na rynek bagażniki rowerowe Hapro poddawane są testom bezpieczeństwa – każdy produkt posiada certyfikat RDW. Firma zadbała również o łatwość montażu, czyniąc go możliwie jak najszybszym i najbardziej bezproblemowym.

zakochana-para-przy-samochodzie-z-boxem-dachowym

Nasza oferta

Poznaj najpopularniejsze kategorie i produkty z naszej oferty!

 • bagażniki bazowe
 • boxy dachowe
 • boxy na tył samochodu
 • uchwyty rowerowe
 • uchwyty narciarskie
 • uchwyty na sprzęt wodny
 • akcesoria
 • bagażniki bazowe
 • boxy dachowe
 • boxy na tył samochodu
 • uchwyty rowerowe
 • uchwyty narciarskie
 • uchwyty na sprzęt wodny
 • akcesoria