Amos

Bagażniki dachowe to produkty cieszące się dużą popularnością, głównie ze względu na swoją funkcjonalność oraz nowoczesny wygląd. Jedną z firm produkujących sprzęt poszerzający powierzchnię ładunkową auta jest Amos.

Kontakt ze specjalistą

Andrzej Blak
doradca klienta

Wyszukaj opis produktu
Szukaj

Firma Amos, z racji kilkudziesięciu lat doświadczenia na rynku, z całą pewnością jest godna zaufania. Oferuje produkty z wyższej półki cenowej, które wyróżniają się wytrzymałością i porządnym wykonaniem. Na swoje produkty firma każdorazowo udziela gwarancji, a w razie pytań i wątpliwości zapewnia także klientowi możliwość kontaktu z pracownikami z działu sprzedaży hurtowej i detalicznej. Kupując produkty firmy Amos, możemy być spokojni o to, że swój sprzęt w sposób bezpieczny dowieziemy do celu.

Lista produktów AMOS

Poniżej przedstawiamy wszystkie produkty marki AMOS. Lista produktów AMOS jest na bieżąco aktualizowana.

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Amos Tytan 3 rowery 13 pin Kraków sklep

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Amos Tytan 3 rowery 13 PIN

Bagażnik na hak polskiej produkcji AMOS Tytan 3 z instalacją elektryczną 13 pin oraz światłem cofania jest idealnym rozwiązaniem do przewożenia trzech rowerów na kuli haka holowniczego. Dzięki szybkiemu i...
Czytaj więcej
Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Amos Tytan 2 rowery 13 pin Kraków sklep

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Amos Tytan 2 rowery 13 PIN

Zakup bagażnika na hak Amos Tytan 2 z pewnością okaże się trafioną decyzją dla wszystkich miłośników aktywnego trybu życia. Dzięki innowacyjnemu Conical system montaż bagażnika jest niezwykle szybki i łatwy,...
Czytaj więcej
Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Amos Tytan 4 rowery 7 pin Kraków sklep

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Amos Tytan 4 rowery 7 PIN

Bagażnik na hak od polskiego producenta AMOS, model Tytan 4, to niezastąpione rozwiązanie dla pasjonatów aktywnego trybu życia. Dzięki szybkiemu i łatwemu montażowi za pomocą conical system, jest idealnym towarzyszem...
Czytaj więcej
Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Amos Tytan 3 rowery 7 pin Kraków sklep

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Amos Tytan 3 rowery 7 PIN

Dzięki platformie rowerowej Amos Tytan 3, podróże z rowerami stają się jeszcze bardziej komfortowe i wygodne. Szybki i łatwy montaż za pomocą conical system umożliwia sprawne przygotowanie się do wyjazdu...
Czytaj więcej
Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Amos Tytan 2 rowery 7 pin Kraków sklep

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Amos Tytan 2 rowery 7 PIN

Platforma rowerowa Tytan firmy Amos zapewnia niezawodne rozwiązanie dla aktywnych miłośników rowerowych przygód. Dzięki szybkiemu i łatwemu montażowi, można cieszyć się mobilnością i spontanicznymi wyjazdami poza zatłoczone miasto. Funkcja odchylania...
Czytaj więcej

Marka AMOS

Amos - historia i teraźniejszość

Amos to polska firma z długim stażem na rynku – funkcjonuje od 1957 r., natomiast produkcją bagażników samochodowych i boxów dachowych trudni się od 30 lat. Swoją siedzibę posiada w Mrokowie (województwo mazowieckie). Doświadczenie pozwoliło jej uzyskać zaufanie partnerów z kilkunastu krajów, wśród których można wymienić Francję, Belgię, Holandię, Hiszpanię, Słowację, Czechy, Włochy, Austrię czy Węgry. Firma stale poszerza swoją ofertę, chcąc trafić do nowych grup klientów – wyróżnia się bagażnikami do zadań specjalnych, na których można przewozić nawet sprzęt większych gabarytów, taki jak np.: kosiarki czy wózki dziecięce.

Przy produkcji swojego sprzętu Amos wykorzystuje najnowsze metody dostępne na rynku. Do malowania produktów używa farby proszkowej poliestrowej i polietylenowej, która cechuje się wysoką wytrzymałością i jest bezpieczna dla środowiska. Zabezpiecza to również sprzęt przed zgubnym działaniem korozji.

Produkty Amos

W asortymencie firmy Amos można znaleźć szeroki wybór bagażników dachowych. Do wyboru jest kilkadziesiąt różnych modeli, dopasowanych do konkretnego modelu auta. Klient ma do wyboru następujące rozwiązania:

 • belki,
 • bagażniki na punkty montażowe,
 • bagażniki na reling,
 • bagażniki bazowe,
 • bagażniki na busa,
 • bagażniki na T-profil.

Uchwyty na sprzęt rekreacyjny Amos

Firma Amos szczególną uwagę poświęciła asortymentowi dla sportowców, proponując im szeroką gamę uchwytów oraz bagażników na sprzęt do rekreacji. W ofercie znajdują się specjalne uchwyty na narty, deskę surfingową, kajak, a nawet małą łódkę.

Co się tyczy transportu rowerów, dostępne są uchwyty montowane na dach, a także bagażniki na hak (które mogą być użytkowane dodatkowo do przewożenia innego rodzaju sprzętów, np. kosiarek). Bagażniki wykonane są z wytrzymałych materiałów (głównie z aluminium) oraz posiadają systemy antykradzieżowe. Przy wykorzystaniu bagażnika firmy Amos można przewieźć maksymalnie cztery rowery.

Uchwyty na sprzęt rekreacyjny Amos

Wreszcie, w asortymencie Amos można znaleźć szeroki wybór boxów dachowych. Można w nich przewozić różnego rodzaju przedmioty – od sprzętu sportowego, po wakacyjny bagaż. Dostępnych jest kilka modeli, a dominującymi kolorami są biały i czarny. Boxy dachowe Amos wyróżniają się ponadczasowym designem, który stanowi ozdobę auta. Są to rozwiązania smukłe i dyskretne. Ich aerodynamiczny kształt sprawia dodatkowo, że podczas jazdy zmniejszony jest opór powietrza. Pozwala to na zaoszczędzenie paliwa oraz zapewnia cichą, komfortową podróż.

Bezpieczną jazdę zapewniają specjalne pasy zabezpieczające. Boxy wykonane są z trwałego, odpornego na warunki atmosferyczne materiału (ABS), dodatkowo pokryte są warstwą akrylu, który odbija promieniowanie UV. Pozwala to zachować sprzęt w dobrej kondycji na długie lata.

Do wyboru są boxy w dwóch rozmiarach (małym i dużym), natomiast ich maksymalne obciążenie to nawet 60 kg. Firma zadbała również o to, by produkty były łatwe do zamontowania. W ofercie firmy można znaleźć także uchwyt do boxu dachowego, pozwalający bezpiecznie przechowywać go w okresie, w którym akurat go nie użytkujemy.

zakochana-para-przy-samochodzie-z-boxem-dachowym

Nasza oferta

Poznaj najpopularniejsze kategorie i produkty z naszej oferty!

 • bagażniki bazowe
 • boxy dachowe
 • boxy na tył samochodu
 • uchwyty rowerowe
 • uchwyty narciarskie
 • uchwyty na sprzęt wodny
 • akcesoria
 • bagażniki bazowe
 • boxy dachowe
 • boxy na tył samochodu
 • uchwyty rowerowe
 • uchwyty narciarskie
 • uchwyty na sprzęt wodny
 • akcesoria