Mont Blanc

Wiodące na rynku firmy stawiają sobie bezpieczeństwo za priorytet, poddając swoje produkty licznym testom i dążąc do posiadania certyfikatów mające potwierdzić ich zgodność z licznymi, restrykcyjnymi normami. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w tym obszarze jest Mont Blanc.

Kontakt ze specjalistą

Andrzej Blak
doradca klienta

Wyszukaj opis produktu
Szukaj

Niezależnie od tego, do jakich celów potrzebujemy bagażnika samochodowego, przy jego wyborze warto zwrócić uwagę na firmę. Przy przewożeniu nadprogramowego towaru kwestia bezpieczeństwa jest bowiem kluczowa. W tym obszarze Mont Black posiada przeszło kilkudziesięcioletnie doświadczenie.

Lista produktów Mont Blanc

Poniżej przedstawiamy wszystkie produkty marki Mont Blanc. Lista produktów Mont Blanc jest na bieżąco aktualizowana.

box dachowy Mont Blanc Altitude 350 czarny połysk Kraków sklep

Box dachowy Mont Blanc Altitude 350 czarny połysk

Mont Blanc Altitude 350 w kolorze czarny połysk to nie tylko estetyczne dopełnienie najnowszych modeli samochodów o charakterystycznie pochylonej przedniej szybie, ale także praktyczne rozwiązanie dla aktywnych entuzjastów sportów zimowych....
Czytaj więcej

Marka Mont Blanc

Historia firmy Mont Blanc

Firma Mont Blanc istnieje na rynku od lat 40. XX wieku. Zadebiutowała w 1947 r. w Szwecji i stopniowo budowała swoją pozycję na tamtejszym rynku, zyskując uznanie klientów i otwierając coraz to nowsze zakłady produkcyjne. Wraz z prężnym rozwojem firmy, przyszła również ekspansja na rynki światowe – obecnie firma posiada swoje oddziały we Francji, Rumunii i Wielkiej Brytanii. Od samego początku firma zajmowała się rozwiązaniami w zakresie transportu ładunków samochodowych.

Mont Blanc aktualnie

Aktualnie firma Mont Blanc jest wiodącym producentem rozwiązań powiększających przestrzeń ładunkową. Zajmuje się produkcją różnego rodzaju bagażników przeznaczonych do dystrybucji na rynki światowe. Współpracuje także z firmami samochodowymi, produkując bagażniki do oryginalnego wyposażenia aut. Zakłady produkcyjne firmy znajdują się w Szwecji i Rumunii, zaś miejscem prowadzenia prac badawczo-rozwojowych jest Szwecja i Francja. Produkty firmy obecne są w ponad 30 krajach, w tym w Polsce, gdzie stanowi ona jedną z bardziej rozpoznawalnych firm produkujących tego typu asortyment.

Mont Blanc a bezpieczeństwo

Niezależnie od tego, jaki rodzaj ładunku przewozi, każdy kierowca chce czuć się pewnie i bezpiecznie na drodze. Dla firmy Mont Blanc jest to priorytetem, co wyraża się w restrykcyjnych testach, który przechodzi każdy z jej produktów.

Dla firmy Mont Blanc ważne jest również, by jej działania były etyczne i nie szkodziły planecie. Dlatego jej produkty posiadają certyfikaty ISO potwierdzające dbałość o środowisko naturalne.

Produkty Mont Blanc wyróżniają się także wyjątkową łatwością montażu – stosuje ona innowacyjny system EASY GO. Polega on na maksymalnym uproszczeniu montażu – nie są do niego konieczne żadne narzędzia, dzięki czemu jest przystępny dla każdego użytkownika.

Asortyment Mont Blanc

Belki dachowe

Flagowym produktem firmy, który corocznie sprzedaje się w ilości ponad 500 000 sztuk, są belki dachowe. Sekretem tak dużej popularności jest różnorodny wybór. Firma w swoim asortymencie posiada belki wykonane z różnych materiałów (stal, aluminium), o różnym kształcie i wytrzymałości, dzięki czemu klient może dopasować produkt do swoich indywidualnych preferencji oraz do modelu swojego auta. Niektóre z belek posiadają ponadto specjalny system wygłuszający, dzięki czemu jazda z ich wykorzystaniem jest cicha i komfortowa.

Bagażniki dachowe

Asortyment firmy Mont Blanc bez wątpienia określić można jako bardzo szeroki, co jest jednym z determinantów jej sukcesu na rynku światowym. W swojej ofercie posiada szeroki wybór bagażników dachowych (do samochodów osobowych i użytkowych), umożliwiających transport dodatkowego ładunku (np. drabiny, desek). Co istotne, ładowność bagażników wynosi aż do 150 kg, co pozwala na transport nawet pokaźnych towarów.

Boxy dachowe

Mont Blanc to także nowoczesne boxy dachowe. Tego rodzaju rozwiązanie każdorazowo, z uwagi na dodatkowy ładunek, wpływa na stabilność auta oraz na hałas, jaki generuje. Firma postarała się jak najbardziej wyeliminować te przykre efekty, tworząc boxy o aerodynamicznym kształcie. Dodatkowo, dzięki centralnemu zamkowi z wieloma punktami ryglowania, ryzyko przypadkowego otwarcia się boxa jest zmniejszone niemal do zera.

Uchwyty na dach samochodu

Ostatnimi z produktów oferowanych przez Mont Blanc są aluminiowe uchwyty na dach samochodu, przeznaczone na snowboard i narty. Miłośnicy zimowych sportów z pewnością docenią ich zalety, do jakich należy stabilność i elastyczność.

zakochana-para-przy-samochodzie-z-boxem-dachowym

Nasza oferta

Poznaj najpopularniejsze kategorie i produkty z naszej oferty!

 • bagażniki bazowe
 • boxy dachowe
 • boxy na tył samochodu
 • uchwyty rowerowe
 • uchwyty narciarskie
 • uchwyty na sprzęt wodny
 • akcesoria
 • bagażniki bazowe
 • boxy dachowe
 • boxy na tył samochodu
 • uchwyty rowerowe
 • uchwyty narciarskie
 • uchwyty na sprzęt wodny
 • akcesoria