Taurus

Dla tych, którzy stawiają kwestię bezpieczeństwa na pierwszym miejscu oraz wybierają polskie produkty, marka Taurus powinna stać się pierwszym wyborem w obszarze asortymentu umożliwiającego przewóz nadprogramowego lub niewymiarowego bagażu.

Kontakt ze specjalistą

Andrzej Blak
doradca klienta

Wyszukaj opis produktu
Szukaj

Niezależnie od tego, czy wybieramy się na wakacje, czy też przewozimy towar ze sklepu budowlanego, wybór odpowiedniego sprzętu jest kwestią kluczową. Dobrze, jeżeli jego producentem jest firma z misją i ugruntowaną pozycją na rynku, która zapewni bezpieczeństwo naszemu bagażowi. Taką właśnie firmą jest Taurus.

Lista produktów Taurus

Poniżej przedstawiamy wszystkie produkty marki Taurus. Lista produktów Taurus jest na bieżąco aktualizowana.

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Taurus Basic Plus 3 rowery 13 pin Kraków sklep

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Taurus Basic Plus 3 rowery 13 pin

Bagażnik rowerowy na hak Taurus Basic Plus 3 to niezawodna platforma umożliwiająca komfortowy i bezpieczny transport trzech rowerów. Dzięki stalowo-aluminiowej konstrukcji podróżowanie z rowerami staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej....
Czytaj więcej

Marka Taurus

Historia firmy Taurus

Taurus to rodzinna firma założona w 1986 r. Od samego początku dostarcza na polski rynek różnego rodzaju rozwiązania do przewozu przedmiotów. Za hasło przewodnie obrała sobie zdanie „gdziekolwiek jedziesz…”, w którym wyraża się główna filozofia firmy – produkowanie rozwiązań ułatwiających Polakom codzienne podróże, niezależnie od przeznaczenia i celu.

Jej ambicją jest dotarcie ze swoim asortymentem do każdego – zarówno osób aktywnych, transportujących sprzęt sportowy, jak i tych podróżujących na wakacje czy transportujących sprzęt w celach zawodowych. Od lat doskonali się, by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu zyskała pozycję lidera w zakresie produkcji tego typu sprzętu na rynku polskim.

Firma Taurus aktualnie

Taurus jest firmą polską, jednak produkty, jakie oferuje, wykonywane są na całym świecie. Dzięki swojej renomie, firma była w stanie nawiązać współpracę z halami i fabrykami w wielu krajach Europy i spoza niej, dzięki czemu poszczególne elementy asortymentu wykonywane są w różnych miejscach.

Nie zmienia to jednak faktu, że produkty każdorazowo przechodzą testy jakości. Zaowocowało to posiadaniem certyfikatów – ISO oraz TÜV – GS/NORD. Firma zajmuje się nie tylko produkcją, ale również dystrybucją, jest przedstawicielem kilku marek.

Asortyment Taurus

Bagażniki bazowe

Firma Taurus posiada rozbudowaną ofertę asortymentu ułatwiającego przewóz towaru. Wśród niego znajdują się profesjonalne bagażniki dachowe. Dzięki szerokiej ofercie coś dla siebie znajdą zarówno osoby, które posiadają auto z relingiem tradycyjnym jak i takie, które chcą zamontować to rozwiązanie samodzielnie na dachu swojego auta. Dla drugiej grupy osób Taurus przygotował szeroką gamę stopów, belek i kit montażowych. Sprzęt produkowany jest w sposób uniwersalny, tak, aby pasował do każdego rodzaju auta – istnieje jednak także możliwość dopasowania bagażnika do konkretnego modelu auta.

Boxy dachowe

W myśl zasady ułatwiania transportowania każdego rodzaju towaru, firma Taurus wprowadziła do swojej oferty boxy dachowe w różnych rozmiarach i o różnych pojemnościach. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych, wodoszczelnych materiałów, doskonale chronią one zawarte w środku przedmioty. Dodatkowym atutem jest redukcja hałasu, wibracji i oporu powietrza – czyli czynników, które zazwyczaj najbardziej dokuczają użytkownikom boxów.

Dzięki szerokiemu wyborowi, są to produkty na każdą kieszeń – ceny zaczynają się od 900 zł, a kończą na kilku tysiącach.

Dodatkowym, ciekawym elementem dostępnym w ofercie Taurus są boxy przeznaczone do zamontowania na haku holowniczym. Rodzaj sprzętu zależy od preferencji klienta oraz modelu auta, jakim dysponuje.

Uchwyty na sprzęt sportowy

Taurus nie ukrywa, że wspiera wszelkich entuzjastów sportu – w związku z czym posiada również rozbudowaną ofertę rozwiązań służących do transportu sprzętu rekreacyjnego i wyczynowego. Są to przede wszystkim bagażniki rowerowe oraz uchwyty na narty oraz deski snowboardowe.

Bagażniki do transportu jednośladów dostępne są zarówno w wersji na dach, jak i na hak holowniczy. Oba rozwiązania są w pełni bezpieczne, a montaż ułatwiony do maksimum.

Co się tyczy transportu sprzętu zimowego, wykonany jest on z odpornych na zimno materiałów, dzięki czemu zachowuje swoją elastyczność w ciężkich zimowych warunkach. Dodatkowym atutem jest łatwość montażu – w ofercie Taurus znajdują się m.in. bagażniki magnetyczne, które nie wymagają montażu bagażnika bazowego ani relingów.

zakochana-para-przy-samochodzie-z-boxem-dachowym

Nasza oferta

Poznaj najpopularniejsze kategorie i produkty z naszej oferty!

 • bagażniki bazowe
 • boxy dachowe
 • boxy na tył samochodu
 • uchwyty rowerowe
 • uchwyty narciarskie
 • uchwyty na sprzęt wodny
 • akcesoria
 • bagażniki bazowe
 • boxy dachowe
 • boxy na tył samochodu
 • uchwyty rowerowe
 • uchwyty narciarskie
 • uchwyty na sprzęt wodny
 • akcesoria