Atera

Bagażniki samochodowe to uniwersalne rozwiązanie, które mogą zastosować posiadacze aut w każdym rozmiarze. Pozwalają one w łatwy sposób przetransportować dowolny sprzęt. Na rynku funkcjonuje wiele firm produkujących bagażniki w różnych półkach cenowych. Wśród nich warto wymienić firmę Atera.

Kontakt ze specjalistą

Andrzej Blak
doradca klienta

Wyszukaj opis produktu
Szukaj

Firmę Atera z cała pewnością można zaliczyć do ścisłej czołówki firmy z rynku bagażników samochodowych. Stawia ona na nowoczesne, trwałe rozwiązania, do swoich produktów wprowadza także autorskie pomysły. Sprzęt firmy Atera bez wątpienia posiada atrakcyjny stosunek jakości do ceny.

Lista produktów Atera

Poniżej przedstawiamy wszystkie produkty marki Atera. Lista produktów Atera jest na bieżąco aktualizowana.

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Atera Strada Sport 3 rowery 13 pin Kraków sklep

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Atera Strada Sport 3 rowery 13 pin

Platforma Atera Strada Sport 3 to najnowocześniejsze rozwiązanie do przewożenia rowerów na haku holowniczym. Zaskakująco lekka konstrukcja, ważąca zaledwie 18,1 kg, zapewnia wygodę podczas montażu i demontażu. Dzięki możliwości odchylenia,...
Czytaj więcej

Marka Atera

Historia marki Atera

Atera to niemieckie przedsiębiorstwo, funkcjonujące na rynku od 1963 r. Założył je Eberhard Tittel. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą części samochodowych, zaś w 1972 r. zaczęła się jej przygoda z bagażnikami do przewozu towaru na dachu samochodu. Początkowo jedynie nimi handlowała, natomiast w 1978 r. rozpoczęła produkcję tego typu rozwiązań pod marką własną. W 1980 r. nawiązała pierwszą współpracę z firmą Opel – wówczas rozpoczął się prężny rozwój firmy, która obecnie znana jest na całym świecie. W 2009 r. przeniosła swoją siedzibę z Ravensburga do Leutkirch im Allgäu.

Marka Atera obecnie

W celu dbania o środowisko naturalne, firma Atera wdrożyła system środowiskowy oparty na normie DIN EN ISO 14001. Oznacza to, że jej produkty wytwarzane są w sposób ograniczający negatywny wpływ na środowisko, dodatkowo jej działania w tym zakresie są stale oceniane i weryfikowane. Firma deklaruje, że jej pracownicy są regularnie szkoleni w zakresie świadomości ekologicznej i metod ochrony środowiska.

Produkty Atera

Atera to firma, która na pierwszym miejscu stawia nowoczesność i podążanie za trendami w celu dopasowania swojej oferty do potrzeb klientów. Stale obserwuje rynek, dzięki czemu obecnie może pochwalić się największym na świecie asortymentem stojaków na rowery elektryczne, które w ostatnich latach zyskały na popularności.

Bagażniki bazowe Atera

W ofercie firmy Atera znajdują się różne modele bagażników bazowych (stopy dachowe i belki dachowe), które można dopasować do specyfiki swojego auta. W asortymencie znajdują się bagażniki bazowe do aut z relingami zintegrowanymi oraz tradycyjnymi. Coś dla siebie odnajdą również posiadacze aut bez relingów.

Bagażniki bazowe Atera

Atera proponuje także różnorodne rozwiązania do przewozu jednośladów. W ofercie dostępne są bagażniki montowane na dachu auta oraz na haku holowniczym. Dzięki szerokiej ofercie klient może dopasować bagażnik do konkretnego modelu auta – niezależnie od tego, czy jest to niewielkie auto osobowe, czy też pokaźnych rozmiarów SUV. Bagażniki Atera na dach posiadają specjalny system stabilizujący rower. Spełnia również wymagania City Crash Test, co stanowi gwarancję jego bezpieczeństwa.

Boxy dachowe Atera

W asortymencie Atera można również znaleźć szeroki wybór boxów służących do przewożenia sprzętu na dachu auta. Do wyboru jest kilka flagowych modeli w różnych rozmiarach (od M do XL). Boxy dachowe Atera cechują się łatwością użytkowania oraz funkcjonalnością. Firma opracowała specjalny mechanizm łatwego otwierania i zamykania – po zwolnieniu dźwigni klapa podnosi się automatycznie. Dodatkowo większość boxów otwierana jest z obu stron, co ułatwia załadunek.

Przed kradzieżą zabezpiecza je specjalny system – box zamknięty może być tylko wówczas, gdy jego pokrywa została domknięta w prawidłowy sposób. Aerodynamiczny kształt boxów gwarantuje bezpieczeństwo podróżowania oraz zmniejszone zużycie paliwa.

Uchwyty na sprzęt wodny Atera

Firma Atera przygotowała także obszerną ofertę produktów dla osób chcących przetransportować sprzęt wodny. Do wyboru są specjalne systemy przystosowane do przewozu łodzi, kajaka oraz deski surfingowej, mocowane na bagażnikach bazowych. Bagażniki wykonane są z twardych i wytrzymałych materiałów (guma, stal) i gwarantują stabilność zamocowanego na nich sprzętu.

zakochana-para-przy-samochodzie-z-boxem-dachowym

Nasza oferta

Poznaj najpopularniejsze kategorie i produkty z naszej oferty!

 • bagażniki bazowe
 • boxy dachowe
 • boxy na tył samochodu
 • uchwyty rowerowe
 • uchwyty narciarskie
 • uchwyty na sprzęt wodny
 • akcesoria
 • bagażniki bazowe
 • boxy dachowe
 • boxy na tył samochodu
 • uchwyty rowerowe
 • uchwyty narciarskie
 • uchwyty na sprzęt wodny
 • akcesoria