Spinder

Na rynku funkcjonuje wielu producentów bagażników samochodowych (rozwiązań zwiększających powierzchnię ładunkową auta). Jednym z nich jest wywodząca się z Holandii firma Spinder. Poznajmy ją bliżej.

Kontakt ze specjalistą

Andrzej Blak
doradca klienta

Wyszukaj opis produktu
Szukaj

Spinder to firma, której oferta skierowana jest do prawdziwych pasjonatów kolarstwa. Choć oferta nie należy do szerokich, to zawiera sprawdzone i uznane przez klientów modele, które firma od lat udoskonala, chcąc zapewnić miłośnikom jednośladów komfort i bezpieczeństwo przewożenia sprzętu. Firma jest idealnym ucieleśnieniem zasady „mniej znaczy więcej” – oferuje przede wszystkim sprawdzoną jakość, bezpieczeństwo i niezawodność. Stara się także łączyć walory użytkowe z estetycznymi – by bagażnik nie oszpecał auta, a wręcz przeciwnie – stanowił jego ozdobę.

Lista produktów Spinder

Poniżej przedstawiamy wszystkie produkty marki Spinder. Lista produktów Spinder jest na bieżąco aktualizowana.

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Spinder TX 2 rowery 13 pin Kraków sklep

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Spinder TX 2 rowery 13 pin

Spinder TX2 to synonim innowacyjnych rozwiązań, solidnej konstrukcji i wyjątkowej wszechstronności w transporcie rowerów. Dzięki uniwersalnym paskom mocującym, ten bagażnik zapewnia stabilność rowerów o różnych kształtach ram, co oznacza, że...
Czytaj więcej

Marka SPINDER

Spinder - historia i teraźniejszość

Firma Spinder powstała w latach 60. XX wieku, jednak na samym początku swojego funkcjonowania specjalizowała się w sektorze bardzo dalekim od swojej obecnej niszy – był to mianowicie sektor rolniczy. Firma produkowała tzw. „kurze okulary”, rozwiązanie używane przez rolników po dziś dzień, mające zapobiegać wzajemnej agresji zwierząt. Już wówczas wykształciła się filozofia firmy, jaką było dostarczanie klientom praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań.

W następnych dziesięcioleciach swojego funkcjonowania firma specjalizowała się w szeroko pojętej branży metalurgicznej. Pierwsze kroki w branży bagażników samochodowych postawiła natomiast pod koniec lat 90. XX wieku. Zaprezentowała wówczas swoje bagażniki rowerowe na hak holowniczy, które szybko zdobyły uznanie klientów i okazały się zrewolucjonizować sposób transportowania jednośladów. Od tamtej pory firma rozwijała się, wprowadzając do swojego asortymentu nowe kategorie sprzętu, a także udoskonalając swoją pierwszą linię produktową. Z czasem zdobyła zaufanie klientów wielu krajów europejskich (w tym klientów z Polski). 

Spinder swój asortyment produkuje w północnej Holandii.

Produkty Spinder

Firma Spinder swoją ofertę kieruje w szczególności do kolarzy oraz do aktywnych rodzin, potrzebujących wygodnego rozwiązania do transportu wakacyjnego bagażu czy też sprzętu sportowego.

Uchwyty na rowery Spinder

Główny asortyment Spinder po dziś dzień stanowią bagażniki rowerowe. Spinder jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm przez kolarzy na całym świecie pod kątem dostarczania tego typu rozwiązań. Do wyboru są bagażniki mocowane na dach samochodu oraz na hak. Firma posiada kilka flagowych modeli, które regularnie udoskonala, wsłuchując się w potrzeby klientów.

W ofercie dostępne są bagażniki przystosowane do różnych rodzajów samochodów. Producent zadbał o uniwersalność, wyposażając je w adaptery na kolejny rower (na większości modeli można przewozić od dwóch do czterech rowerów). Uchwyty rowerowe Spinder doceniane są przede wszystkim za łatwość montażu, dzięki opatentowanemu szybkozłączu, zapewniającemu stabilność konstrukcji. Posiadają one także zabezpieczenie antykradzieżowe na kluczyk, co pozwala być spokojnym o przewożony, wartościowy sprzęt.

Boxy dachowe Spinder

Spinder skupia się głównie na kolarzach. W swoim asortymencie zawarł jednak również nieco bardziej uniwersalne rozwiązanie. Mowa o boxie transportowym mocowanym na platformie bazowej. Box w sposób istotny zwiększa powierzchnię ładunkową auta – posiada pojemność 550 litrów oraz ładowność 42 kg, co daje wiele możliwości zastosowania. Może być rozwiązaniem przydatnym przy wakacyjnym wyjeździe, przeprowadzce czy rekreacyjnym weekendzie na łonie natury. W celu bezproblemowego przechowywania, umożliwiono złożenie boxa do niewielkich, kompaktowych wymiarów (150x30x60 cm). By ułatwić klientom organizację przestrzeni wewnątrz boxa, do oferty marki dołączono dedykowane torby. Box jest uniwersalny – dopasowano go do większości rodzajów kul holowniczych dostępnych na rynku.

zakochana-para-przy-samochodzie-z-boxem-dachowym

Nasza oferta

Poznaj najpopularniejsze kategorie i produkty z naszej oferty!

 • bagażniki bazowe
 • boxy dachowe
 • boxy na tył samochodu
 • uchwyty rowerowe
 • uchwyty narciarskie
 • uchwyty na sprzęt wodny
 • akcesoria
 • bagażniki bazowe
 • boxy dachowe
 • boxy na tył samochodu
 • uchwyty rowerowe
 • uchwyty narciarskie
 • uchwyty na sprzęt wodny
 • akcesoria