Firrak

Każda osoba, która kiedykolwiek jechała samochodem w dłuższą podróż, z pewnością miała styczność z tematem bagażników samochodowych. Są to rozwiązania zwiększające powierzchnię służącą do przechowywania, co zwiększa komfort podróżowania. Bagażnik samochodowy, jak wiele innych produktów dostępnych na rynku, warto jest zakupić od sprawdzonego producenta. Jednym z nich jest pochodząca ze słonecznego Półwyspu Iberyjskiego firma Firrak.

Kontakt ze specjalistą

Andrzej Blak
doradca klienta

Wyszukaj opis produktu
Szukaj

Firrak, podobnie, jak jej „firma-matka”, można nazwać wiodącą na rynku bagażników samochodowych. Jest ona jednak przystępniejszą cenowo siostrą marki Cruz – głównym aspektem, na którym się skupia, jest bowiem właśnie cena. Ma być odpowiednia na każdą kieszeń, a przy tym spełniać wymagania wszystkich klientów. Rezultatem jest więc niska cena, co nie umniejsza produktom Firrak pod kątem jakości i niezawodności.

Lista produktów Firrak

Poniżej przedstawiamy wszystkie produkty marki Firrak. Lista produktów Firrak jest na bieżąco aktualizowana.

box dachowy Firrak 310 czarny połysk Kraków sklep

Box dachowy Firrak 310 czarny połysk

Nowoczesny i aerodynamiczny kształt boksa FIRRAK 310, który idealnie pasuje do małych samochodów, takich jak Hyundai I10, Kia Picanto, czy Fiat Panda. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS, ten lekki,...
Czytaj więcej
box dachowy Firrak 430 czarny połysk Kraków sklep

Box dachowy Firrak 430 czarny połysk

Ten nowoczesny, aerodynamiczny boks dachowy Firrak 430 to idealne rozwiązanie dla posiadaczy małych samochodów, takich jak Alfa Romeo MiTo, Citroen C3 czy Ford Fiesta. Dzięki swojemu kompaktowemu rozmiarowi o wymiarach...
Czytaj więcej

Marka Firrak

Chcąc sięgnąć do historii firmy Firrak, warto zaznaczyć, iż nie jest ona samodzielnym przedsiębiorstwem, a raczej odnogą hiszpańskiej firmy CRUZBER, istniejącej od 1963 r.

Ta początkowo zajmowała się produkcją akcesoriów dla firmy Renault. Stopniowo poszerzyła jednak swój asortyment o różnego rodzaju bagażniki samochodowe, co z czasem stało się głównym profilem jej działalności. W miarę prężnego rozwoju firmy i wchodzenia na kolejne rynki światowe, poszerzyła ona swój asortyment i profil działalności, tworząc m.in. firmę Firrak.

Dla kogo jest asortyment marki Firrak?

Oferta firmy Firrak nie różni się znacząco od oferty firmy Cruz. Elementem, który ją wyróżnia, jest jednak fakt, że skupia się na rozwiązaniach przystosowanych w głównej mierze do małych i średnich aut osobowych. Grupą docelową klientów Firrak są wszystkie osoby, które potrzebują łatwego w montażu i niezawodnego bagażnika dachowego, który przy tym będzie stanowić opcję raczej budżetową.

Zalety produktów Firrak docenią zarówno sportowcy chcący bezpiecznie przewieźć swój sprzęt, jak i osoby w swojej pracy wykorzystujące materiały niestandardowe takie, jak haki czy rury. Wreszcie, asortymentem Firrak powinny zainteresować się wszystkie osoby, które chcą przetransportować nadprogramowy bagaż z racji wakacyjnego wyjazdu.

Produkty Firrak

Bagażniki dachowe

W asortymencie firmy Firrak można znaleźć rozwiązania transportowe obejmujące dwa rodzaje bagażników dachowych:

 • do aut z relingami oraz
 • do takich, które nie posiadają tego typu rozwiązania.

W drugim przypadku użytkownik w łatwy i szybki sposób samodzielnie montuje bagażnik dachowy przy pomocy dołączonych do zestawu elementów (belek i głowic). Tego typu bagażniki dzięki swojej wytrzymałej, stalowej konstrukcji znakomicie nadają się do przewożenia materiałów takich, jak deski, rury, czy drabiny. Można zamontować na nich także boxy dachowe.

Boxy dachowe

Boxy dachowe to drugi rodzaj produktów, jakie można spotkać w asortymencie marki Firrak. W ofercie są głównie dwa rodzaje boxów:

 • o pojemności 310 litrów i
 • o pojemności 430 litrów.

Ich ładowność sięga 75 kg, co zapewnia ich wszechstronne zastosowanie. Sprawdzą się zarówno do przechowywania nart, jak i do spakowania bagażu na wakacyjny wyjazd.

Boxy marki Firrak wykonane są z dobrej jakości materiałów, odpornych na warunki atmosferyczne. Sprawia to, że nie ulegają one odkształceniu ani blaknięciu. Producent zadbał także o aspekt wizualny proponowanych przez siebie produktów – boxy są niewielkie i dyskretne, cechują się także eleganckim, opływowym kształtem. Sprawia to, że nie oszpecają auta, a wręcz przeciwnie – nadają mu charakteru.

Bagażniki rowerowe

Ostatnim z najpopularniejszych grup produktowych jakie można spotkać w asortymencie marki Firrak są bagażniki dachowe na rowery. Wbrew pozorom jest to rozwiązanie dedykowane każdemu rodzajowi aut, również tym najmniejszym – sekret tkwi w rodzaju wykorzystanych materiałów i pomysłowości konstrukcji. Bagażniki Firrak posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, co sprawia, że każdy kolarz może ze spokojną głową powierzyć im swój sprzęt.

zakochana-para-przy-samochodzie-z-boxem-dachowym

Nasza oferta

Poznaj najpopularniejsze kategorie i produkty z naszej oferty!

 • bagażniki bazowe
 • boxy dachowe
 • boxy na tył samochodu
 • uchwyty rowerowe
 • uchwyty narciarskie
 • uchwyty na sprzęt wodny
 • akcesoria
 • bagażniki bazowe
 • boxy dachowe
 • boxy na tył samochodu
 • uchwyty rowerowe
 • uchwyty narciarskie
 • uchwyty na sprzęt wodny
 • akcesoria